.::|Cisco|::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.::|Cisco|::.

You are not connected. Please login or register

A egziston shoqnija mes ni mashkulli edhe ni femne...?

+3
CISCO
xonna
::: valushja :::
7 posters

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

::: valushja :::

::: valushja :::
PrincesS
PrincesS

[color:7fca=red][size=12][font:7fca=Arial]hajt qqa menoni juu per qit temmm...a munet me kan ni shoqni e pasteer mes ni mashkulli edhe ni femne???


Valushja says: " FATKEQSISHT NUK MUNET ME EGZISTUUU "[/font][/size][/color]

xonna

xonna
PrincesS
PrincesS

po moj valushe qysh jo.... a din ne mes meje e atina egziston shoqnia pe din ti ahahhaha,,,,

CISCO


Admin

hahuahuahuahuuahua ii pe di cillit a atina hahaha

egzoston veq kullaj munet me shku N'dashnii hehe kullaj

https://karbonn.albanianforum.net

4Tesa

4Tesa
PrincesS
PrincesS

mundet me egzistu veq nja 1 jav hiq ma shumm

LLokum_Chik


PrincesS
PrincesS

po egziston amajo shum se ska djem ndit sodit qe tdojn per shoqe

::: valushja :::

::: valushja :::
PrincesS
PrincesS

veq karbo1 koka pergjigj pi djemveee....ka join tjertt....mos tju vjen marre tash:P

7A egziston shoqnija mes ni mashkulli edhe ni femne...? Empty op Sat Jan 26, 2008 3:29 am

ProC3ssor-X

ProC3ssor-X
The LegenD
The LegenD

qe edhe une po pergjigjna prej djemve pra!!.....po jam i sigurt qe egziston se edhe une kom shoqni me femna e din edhe KarBoNNi...nejse nuk e din krejt po veq per ne shkolle haha. Por me pelqimin e te dyve kjo shoqni munet me kalu edhe ne dashni bye

::: valushja :::

::: valushja :::
PrincesS
PrincesS

qyqyqyq shuj bre allahileee mos tnin kush se ju djemt kur trrini me ni qikk gjithqka fantazoniii...e jo qe je tu nejt me ni shoqe ahahaha

CISCO


Admin

[quote:a211="ProC3ssor-X"]qe edhe une po pergjigjna prej djemve pra!!.....po jam i sigurt qe egziston se edhe une kom shoqni me femna e din edhe KarBoNNi...nejse nuk e din krejt po veq per ne shkolle haha. Por me pelqimin e te dyve kjo shoqni munet me kalu edhe ne dashni bye[/quote]

[b]PRoc3SSoR-X edhe ti per mu din ne shoqni me femra ne shkoll edhe pse valja menon qe fantazojna s'osht ev ertet po ju qikat fantazoni sene qe na kishe fantazojna per juve pff s'osht e vertet[/b]

https://karbonn.albanianforum.net

ProC3ssor-X

ProC3ssor-X
The LegenD
The LegenD

Joooo ValuShe, ne Istog ki plot djem qe shoqnohen me vajza edhe ty nashta te ka fantazu naj kush se jo na jo

::: valushja :::

::: valushja :::
PrincesS
PrincesS

ihaaaaa.....qa paskitt fol....nejse nejsee e dini ju ma mir veq hiq sma merr menja ahahaahah

NiTRo

NiTRo
Antar Me PreVoj
Antar Me PreVoj

Valla si kta dy djemt tjer menoj qe munet me pas shoqni ne mes ni femne edhe ni mashkulli po munet edhe me kalu ne dashuri (nese so femna xheloze) a nese o xheloze ska shoqni aty

CISCO


Admin

[quote:88c2="::: valushja :::"]ihaaaaa.....qa paskitt fol....nejse nejsee e dini ju ma mir veq hiq sma merr menja ahahaahah[/quote]

[b]Na I Dim Edhe I KeMi Provu FantaZiA ShKoN N'RiNi N'Klas t'7 Ose t'6 E BoN VaKKii Far TiPPi Ka QellU Su MuNu Me Nxan Si Tane DjemT Sa Ma i Ri Ateher Ai Nashta Fatazon Per Ty hhehe[/b]

https://karbonn.albanianforum.net

NiTRo

NiTRo
Antar Me PreVoj
Antar Me PreVoj

Qashtu osht nuk munen me te than qe e ki keq

Sponsored content



Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi